تامین کننده پنل LED گرد توکار

تامین نور مورد نیاز فضاهای داخلی از ضروریات هر نوع ساختمانی اعم از اداری، تجاری، آموزشی و مسکونی می باشد. امروزه پنل های LED بیشتر و بهتر از دیگر انواع چراغ ها این نیاز را پاسخ می گوید. تامین کننده پنل LED گرد توکار با در نظر داشتن استفاده روز افزودن از این نوع پنل ها در جهت تامین تقاضای مشتریان به عرضه آن می پردازد. در این مطلب به معرفی و بررسی پنل LED و موارد استفاده از آن و همچنین مراکز خرید و تامین کنندگان آن می پردازیم.

تامین کننده پنل LED گرد توکار

موارد استفاده از پنل LED گرد

موارد استفاده از پنل LED گرد پنل LED گرد از پرکاربرد ترین پنل ها می باشد که در هر فضایی اعم از راهروها، راه پله ها، سقف، دیوارها و غیره استفاده می شود. ویژگی مهم این پنل ها انعطاف پذیر بودن و قابلیت تنظیم نور متناسب با محیط می باشد و از چشم ها و بینایی انسان در برابر نور خیره کننده و اشعه های مضر محافظت می نماید.

پنل LED گرد تو کار دارای قاب از جنس آلومینیوم می باشد. وجود آلومینیوم سبک باعث انتقال حرارت می‌ شود و در نهایت دوام LED را حاصل می کند. پنل های LED گرد توکار فناوری متفاوتی نسبت به دیگر انواع لامپ های موجود در بازار دارد که به دلیل مزایای آن بهترین جایگزین لامپ های فلورسنت می باشد.

از مزایای پنل LED می توان به دوام و طول عمر آن (حداقل ۲۰۰۰۰ ساعت)، مصرف انرژی بسیار پایین، طرح های متنوع و رنگ های مختلف، انعطاف پذیر بودن، قابلیت تنظیم میزان تابش نور و از همه مهم تر سازگاری آن با محیط زیست اشاره نمود. پنل های LED دارای فناوری سبز و فرایند تولید بدون آلودگی می باشد و پس از ازکار افتادن، تمام اجزای آن قابل بازیافت است و هیچ آسیبی به محیط زیست وارد نمی کند.

راهنمای انتخاب بهترین پنل LED

راهنمای انتخاب بهترین پنل LED برای انتخاب بهترین پنل LED باید با توجه به فضای مورد نظر از لحاظ مساحت، وسعت، پس زمینه محل قرار گیری پنل و میزان نیازمندی به نور مصنوعی جهت ایجاد روشنایی و نور پردازی اقدام نمود. پنل LED باکیفیت باید راحتی بصری مناسبی را ایجاد کند و انتشار نور مستقیم و خیره کننده نداشته باشند. در انتخاب و خرید پنل LED در نظر گرفتن شار نوری ( که همان میزان کلی نور تابیده شده از منبع نور با متغیر محیط است) و توان یا همان انرژی مصرفی منبع نور ضروری می باشد. این دو شاخص میزان بهره وری لامپ های LED را نشان می دهند.

در آخر برای انتخاب شکل ظاهری پنل LED مورد توجه می باشد که پنل LED گرد توکار (به خصوص اندازه شصت در شصت آن) از پرکابرد ترین و پر فروش ترین پنل ها در کنار پنل مربع، مستطیل، پنل های سه حالته دو رنگ و پنل های رو کار و معلق می باشد. در بعضی از انواع پنل LED منبع نور در دور پنل و در بعضی انواع آن در پشت پنل قرار می گیرد.

مراکز خرید پنل LED گرد توکار

مراکز خرید پنل LED گرد توکار با توجه به مزایای پنل LED نسبت به انواع چراغ های هالوژن و فلورسنت، تقاضا برای این محصول رو به افزایش می باشد. شرکت های تولید کننده بسیاری در ایران وجود دارد که پنل LED ایرانی باکیفیت در اندازه وات های های مختلف و همچنین سایزهای گوناگون تولید و روانه بازار می نمایند.

فروشگاه های معتبر بسیاری به طور مستقیم و با قیمت مناسب پنل LED گرد تو کار را ارائه می نمایند. در حال امکان خرید آنلاین از فروشگاه های اینترنتی نیز فراهم است که مشتری با نظر داشتن نیاز خود و مواردی که در راهنمای انتخاب پنل LED در این مطلب ذکر شد از بین گزینه های متنوع دست به انتخاب بزند.

نکته مهم این است که مراکز خرید پنل LED گرد تو کار، تمامی محصولات را با گارانتی و ضمانت عرضه می کنند. بنابراین مشتریان برای خرید عمده این محصول می توانند به راحتی و با اطمینان اقدام به ثبت سفارش خود نمایند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.