پنل ال ای دی تو کار گرد با توجه به طراحی و شکل زیبایی که دارد و با توجه به کیفیت فوق العاده ای که در تولید آن به کار رفته است ، سبب شده است از محبوبیت خاصی برخوردار شود، به همین دلیل است که کشورهای زیادی متقاضی این نوع محصول می باشند، از این رو بازار صادرات پنل LED گرد توکار بازاری پر رونق می باشد. صادرات انواع پنل های گرد از جمله ال ای دی رو کار به صورت عمده و مستقیم شروع شده است، تا بتوانند از این طریق نیاز خریداران خارج از کشور را هم برطرف نمایند.

بازار صادرات پنل LED گرد توکار

توان مصرف پنل LED چقدر است؟

توان مصرف پنل LED چقدر است؟ پنل ای ای دی در این اواخر توانسته است جای لامپ های پر مصرف را به نوعی بگیرد، این نوع پنل ها که انواع گوناگونی را هم دارند از مصرف انرژی زیاد جلوگیری به عمل می آورند، دلیل فروش زیاد این محصول می تواند به همین دلیل باشد که از هدر رفتن انرژی جلوگیری می کند. حال ممکن است برای بیشتر ما این سوال پیش پیش آید که توان مصرف پنل LED چقدر است؟

در پاسخ به این سوال باید گفت که توان مصرفی هر کدام از انواع پنل های ال ای دی متفاوت است ، اگر بخواهیم به صورت تقریبی توان مصرفی این پنل ها را بیان کنیم ، می توانیم بگوییم که توان مصرفی ال ای دی ها تقریبا پانزده تا بیست میلی آمپر می باشد، در واقع با توجه به توانی که این پنل ها دارند، روشنایی خوب و زیادی را از خود ساطع می کنند، این پنل ها از هدر رفتن انرژی مصرفی هم به خوبی جلوگیری می کنند.

پنل ها با توجه به انواعی که دارند، مانند پنل گرد، پنل LED مربع و پنل LED رنگی و پنل های دیگر دارای مصرف انرژی و توان مصرفی متفاوتی هستند که این نوع پنل ها نسبت به لامپ های قدیمی بسبار به صرفه تر می باشند و در مصرف انرژی می توانند به دولت کمک خوب و بزرگی را بکنند.

انواع روش های نصب پنل LED

انواع روش های نصب پنل LED پنل های ال ای دی یکی از پرکاربردترین محصولاتی هستند که کیفیت نوری خوب و مطلوبی را دارند، بسیاری از افرادی که این نوع پنل ها را خریداری می کنند، دوست دارند که خودشان آن را نصب و راه اندازی کنند، این افراد باید انواع روش های نصب پنل LED را که توکار است یا روکار بدانند و از این طریق بتوانند پنل خریداری شده خود را نصب کنند، اکنون ما تصمیم گرفتیم که در این بخش روش نصب پنل را برای شما بازگو کنیم.

در مرحله اول باید بدانیم که نوع سقف ما چگونه است و سپس با توجه به نوع سقف پنل را خریداری کنیم. بعد از طی کردن این مرحله باید دستک که یک قطعه خارجی است را به سقف نصب کنیم و از محکم بودن آن مطمئن شویم، سپس بدنه را با استفاده از پیچ ها به دستک وصل کرده و آن را راه اندازی کنیم. برای نصب پنل توکار هم باید از فنرهای کنافی استفاده نموده و سپس با توجه به اندازه های چراغ سقف را برش داده و فنرها را جمع کرده و چراغ را داخل سقف کار گذاشته و آن را راه اندازی نمود.

قیمت فروش پنل LED گرد توکار

قیمت فروش پنل LED گرد توکار قیمت فروش پنل LED گرد توکار با توجه با کیفیت و مدل پنل متفاوت است، البته اگر این پنل ها را از مراکز تولید آن تهیه کنیم قیمت کمتری را خواهند داشت و کمک حال ما در خرید پنل خواهد بود، زیرا که مجبور نیستیم که هزینه زیادی را برای خرید پنل خرج کنیم.

قیمت پنل LED را می توان از مراکز تولید و یا نمایندگی های فروش این محصول جویا شد، زیرا که در این روزها با توجه به این که قیمت همه کالا ها رو به افزایش است، پس نباید انتظار داشت که پنل ها همان قیمت قبلی را داشته باشند و مسلما قیمت این محصولات هم تغییر پیدا کرده و افزایش یافته است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *